Aktuality

Hravé anglické čtení s prožkovaným kloboukem

Přijďte si s námi anglicky číst a hrát

Již tuto neděli od 15.00 se v mateřské školce Eldorádo můžete těšit na

HRAVÉ ANGLICKÉ ČTENÍ S PROUŽKOVANÝM KLOBOUKEM
Přijďte si s námi anglicky číst a hrát! Budeme Vám číst americké pohádky, o kterých si pak budeme povídat, budeme je hrát a budeme si k nim malovat. Na každém setkání se take naučíme jednu anglickou písničku pro děti. Hlavně budeme mít zábavu a k tomu se ještě něco naučíme anglicky. Přijďte s nami strávit nedělní odpoledne – není důležité, kolik toho anglicky umíte, ale hlavně, že se chcete něco dozvědět!

STORYTELLER WITH THE STRIPED HAT
Come and join us for storytelling time! We will read you American stories, we will talk about them, and draw scenes from the stories! During each session we will learn to sign one English nursery song. You will have a lot of fun and what’s more important – you will learn some English. Come and join us on Sunday afternoons – it is not important how much English you know, but that you like and want to learn!

 
 
 
 Aktuality a zajímavosti
31.10.2017

Toulavá kytara

23. listopadu 2017 se sejdeme s písničkami a jejich příběhy v pořadu “Toulavá kytara”.: více informací
 
31.10.2017

Pravidelné aktivity

Ve školce máme nyní pravidelné aktivity: Každý čtvrtek dopoledne – “Moje zvířátko” a každou středu a pátek dopoledne – Angličtina pro nejmenší pod vedením slečny Terezy Rhonové a paní Chmelíkové. Každé úterý odpoledne se koná výtvarný kroužek pro zájemce vedený lektorkou Crokidy group.: více informací
 
14.12.2016

Děkujeme

Školka Eldorádo děkuje manželům Motyčkovým za sponzorský dar na výchovně-vzdělávací program.: více informací
 
» další aktuality
 


Naše Zbraslav